Společnost Huawei nejen pro své fanoušky připravila hned několik novinek. Na 5.září/septembra naplánovala speciální konferenci při které chce své novinky představit. Mezi plánované zařízení, které budou odhaleny by měl patřit chytrý telefon Honor 8X. Tento telefon vyjde ve dvou variantách a sice jako a Honor 8X Honor 8X Max. Dále je připraven chytrý náramek, který vyjde taktéž ve dvou variantách a sice jedná se o Honor Band 4 Honor Band 4 Running Edition. Není se čemu divit Honor Band 3 byl představen před rokem, takže je na čase přijít s něčím novým.

Z poutačů na blížící se oficiální představení nových zařízení lze odhalit, že chytrý náramek Honor Band 4 se bude moci nosit různě. Jeden z plakátů poukazuje na možnost nošení nejen na rukou, ale i připevnění k běžecké obuvi. Pravděpodobně to bude právě varianta Honor Band 4 Running Edition, která bude určena k nošení na běžecké obuvi. Takže pokud hodně sportujete a nechcete mít v létě opálený proužek kolem ruky, možná vám tato varianta přijde vhod.

Dále je zde pár informací o specifikacích. Podle předběžných zpráv by měl být chytrý náramek Honor Band 4 vybaven funkcí NFC (s největší pravděpodobností to bude jen ve verzi určené k nošení na zápěstí). Dále můžete počítat s funkcí sledování běžecké aktivity, plavání i spánku. Z poutače také můžeme usoudit, že bude možné spustit přes Honor Band 4 spoušť fotoaparátu u svého chytrého telefonu. Vzhledem k designu to vypadá, že se osvědčilo kruhové tlačítko u předchozího modelu, takže není důvod ho měnit ani u novinky.