Před dvěma týdny oznámil čínský výrobce telefonů 360 svou vlajkovou loď pro rok 2018 a sice chytrý telefon 360 N7. Tato novinka má dvě barevné varianty černou a bílou. Zatímco černá šla do prodeje již krátce po jejím oficiálním představení, na bílou si zákazníci musí počkat.

Ke zpoždění bílé varianty (Moonlight White – „měsíční svit“) došlo díky obtížím při výrobě speciálního povlaku. Kovový zadní kryt je pokryt 5 různými vrstvami postřiku. Prochází tvrzením a dalšími speciálními úpravami, aby došlo ke kýženému výsledku. Prostě je to mnohem složitější proces než běžně probíhá barvení. Konečným výsledkem je oslnivý bílý povlak, který (prý) ještě nebyl nikdy spatřen na telefonu. Tak snad budou nadšeni ti co rádi pozorují „Lunu“. Kdo touží mít svůj vlastní „Měsíc“, teď ho může mít a s nikým se o něj nemusí dělit.

Specifikace

Smartphone 360 N7 Moonlight White verze má 5,99-palcový displej (2160 × 1080 pixelů). Telefon je vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 660, 6 GB RAM a 128 GB vnitřní pamětí. Zadní hlavní kamera je duální 16 MP + 2MP a podporuje PDAF, zatímco přední selfie kamerka je 8MP s clonou F/2.2. Kapacita baterie je 5030 mAh. Toto zařízení poběží na systému Android 8.1 Oreo OTB. Najdete u něj samozřejmě snímač otisků prstů, podporu Face Unlock a Quick Charge 3.0.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.