O outdoorovém telefonu Vernee V2 by se stále dalo říci, že je novinkovým přístrojem. Oficiálně představen byl totiž na veletrhu MWC 2018.

Jako v řadě druhý odolný telefon společnosti Vernee navazuje V2 na svého předchůdce Vernee Active. A jako správný outdoorový telefon je masivní s vyztuženými rámy a nezbytnou certifikací IP68.

Vernee V2

Displej má úhlopříčku 5,99 palce s poměrem stran 18:9 a rozlišením 2160×1080 pixelů. Použitým procesorem je Helio P23 z dílen MediaTek. Ten doplňuje 6 GB RAM a 64 GB vnitřního úložiště.

Vernee V2 má, což je u odolného telefonu překvapivé, duální fotoaparát jak vzadu, tak i vpředu. Zadní kamera je poskládána ze snímačů 13 MPix a 2 MPix, přední selfie kamerku tvoří snímače s rozlišením 8 MPix a 5 MPix.

Vernee V2

Delší výdrž přístroje by měla jistit baterie s kapacitou 5800 mAh s podporou rychlého nabíjení. Snímač otisků je uložen na zadním panelu a operačním systémem je Android 8.0 Oreo s nadstavbou VOS.

Vernee V2 lze předobjednat na stránkách oficiálního e-shopu pro Slovenskou a Českou republiku, kde je nabízen za 270 Euro, případně za 7020 Kč.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.