Prvním pokusem značky Leagoo vstoupit na pole telefonů s velkými bateriemi bude chystaný model Leagoo Power 5 and tvůrci se ho snaží vychválit jako výjimečný mezi podobnými kusy od konkurence. Samozřejmě bude hlavním tahákem zejména masivní 7000 mAh kapacita baterie, ale v Leagoo hlavně zdůrazňují, že půjde opravdu o reálnou kapacitu bez jakýchkoli kliček, nadsazených proklamací a falešných nálepek.

S podobnými falešnými bateriemi se setkal asi každý z nás kdo měl co do činění s čínskými telefony zejména menších lehce obskurních značek a čísla na krabici často opravdu hrubě neodpovídala. Tomu se Leagoo chtějí za každou cenu vyhnout a tak své baterie nechávají projít dvěma z uznávaných mezinárodních standardů a certifikací, konkrétně se jedná o UN38.3 a IEC 62133. S těmito certifikáty v ruce se pak nemusí ničeho bát a mohou tak klidně hrdě trvat na svém, že čísla budou opravdu souhlasit s reálnými kapacitami baterií. A to je pro zákazníka jedině dobře.

Samotné Leagoo Power 5 pak kromě velké 7000 mAh baterie s podporou ultra-rychlého nabíjení 5V/5A bude vybaveno i 5,99-palcovým 18:9 displejem s FullHD+ rozlišením, procesorem MT6763 (aneb Helio P23), 6 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, zadním duálním 13 Mpix + 5 Mpix fotoaparátem se Sony senzory a přední 13 Mpix selfie kamerku taktéž od Sony. Telefon bude dále disponovat i technologií bezdrátového nabíjení a vše poběží na Androidu 8.1 Oreo.

Leagoo Power 5 by se na trh mělo dostat v průběhu dubna s oficiální cenou 229.99 dolarů, ale už dnes se můžete zúčastnit na oficiálních stránkách značky soutěže o šanci si tento telefon pořídit jen za 1.99 dolaru. A to už by byla celkem slušná cena, co říkáte ?

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.