Tak to vypadá, že se už brzy dočkáme dalšího telefonu od Vernee z řady X, alespoň by si to skoro každý mohl myslet při pohledu na název Vernee X1. To však bohužel není až tak pravdou, protože se jedná jen o mírně odlišnou verzi již existujícího Vernee X s jinými kapacitami paměti. Ani to však nebrání tvůrcům, aby se pochlubili novým videem k tomuto telefonu.

Hardwarově je Vernee X1 opravdu zcela identické s původním Vernee X a jediným rozdílem tak zůstává jen menší 64 GB kapacita vnitřní paměti. Takže se opět dočkáme 6-palcového 18:9 displeje s FullHD+ rozlišením, 2.5D dvojitě zakřiveného těla, procesoru Helio P23, 6 GB RAM, 6200 mAh kapacity baterie s podporou rychlo-nabíjení, 16 Mpix + 5 Mpix duálního zadního fotoaparátu se senzorem Sony IMX258, 13 Mpix + 5 Mpix přední selfie kamerky a čtečky otisků prstů spolu s Face ID technologií.

Důvodem k vydání tohoto modelu je podle slov Vernee fakt, že většina uživatelů ani nevyužije naplno 128 GB kapacitu vnitřní paměti a upřednostní tak raději nižší cenu. To je samozřejmě v mnoha případech pravda, ale bylo nutné navodit zdání zcela nového modelu ? Možná bychom se alespoň mohli dočkat nějakých nových barevných variant telefonu a předprodeje by měly začít již velmi brzy. Uvidíme kdy se dočkáme i v oficiálním obchodě Vernee pro naši republiku a Slovensko.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.