Dnešní dny jsou ideálním momentem k pořízení nových chytrých hodinek za velmi rozumné ceny, protože se na populárním e-shopu Gearbest momentálně odehrávají bleskové slevy na jejich široký sortiment. Ceny některých modelů jsou sníženy až o 40 % a tak se určitě vyplatí se na nabídku pěkně pečlivě podívat.

Najdeme v ní spoustu modelů chytrých hodinek, jako například velmi zajímavé Microwear L1, které jsou k mání jen za 46.99 dolarů. Tyto smartwatch nabízí bytelné kovové zpracování těla hodinek, 1,3-palcový dotykový LCD displej chráněný Gorilla Glass 3, procesor MTK2503, slot na SIM kartu, podporu GPS, monitor krevního tlaku a srdečního tepu, barometr, kompas nebo 480 mAh baterii slibující až 4 dny výdrže.

Ale to je samozřejmě jen malá ochutnávka z mnohem širší nabídky všemožných chytrých hodinek a nositelností, takže mohu jen doporučit podívat se na webové stránky celé akce a možná najdete nějaký ten skrývající se skvost. Za pokus to stojí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.