V čínských obchodech nenajdete jen pofidérní hračky a elektroniku vhodnou na zabavení dětí předškolního věku, ale i regulérní pracovní nástroje a šikovné doplňky pro profesionály. Jedním takovým je i digitální grafický tablet Ugee M708, na který pro vás máme dokonce i exkluzivní slevový kupón z e-shopu Cafago.

Grafický tablet Ugee M708 nabídne možnost kreslit a psát po připojení k vašemu počítači na mnohem flexibilnější a pohodlnější úrovni, než jakou kdy nabídne počítačová myš. Má velkou 10×6″ aktivní plochu s rozlišením 5080 LPI a rychlost odezvy 230RPS, pero pak podporuje až 2048 úrovní přítlaku. Najdeme na něm i 8 hardwarových tlačítek na oblíbené zkratky a tablet je kompatibilní jak s počítači na Windows, tak i Mac OS.

Zmíněný slevový kupón je pak FEOS108 a díky němu pak na e-shopu Cafago můžeme pořídit grafický tablet Ugee M708 jen za 42.39 dolaru a to až do 28. února. Takže pokud jste hledali nějaký dostupný grafický digitální tablet, tak už nemusíte, protože cena je to opravdu výborná.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.