Vernee Thor Plus se v prodeji objevil zhruba v polovině loňského roku a mnozí uživatelé jej dodnes považují za telefon, který má velmi dobrý poměr cena/výkon.

Hlavním tahákem je bezesporu velká 6200 mAh baterie, která se vlezla do poměrně štíhlého 8,7 mm celokovového těla, takže design nijak neutrpěl a výdrž telefonu je zajištěna. Výrobce tvrdí, že přístroj by měl vydržet v běžném provozu až jeden týden.

Vernee Thor Plus

Vernee Thor Plus má AMOLED displej s úhlopříčkou 5,5 palce a rozlišením 1280×720 pixelů. Jako procesor byl použit osmi jádrový MT6753 spárovaný s 3 GB RAM a 32 GB ROM. V rámci foto výbavy je připraven zadní snímač ON Semiconductor AR1335 s rozlišením 13 MPix a přední 8 MPix kamera.

Vernee Thor Plus

Pokud bychom se vrátili zpět k baterii, podporuje rychlé nabíjení Pumpexpress 2.0, díky čemuž by měl být Vernee Thor Plus nabit během 90 minut. Operačním systémem je Android Nougat.

Ano, není to sice nejnovější model, ale i tak má stále slušné parametry, které doplňuje i solidní cena. Vernee Thor Plus můžete aktuálně pořídit v oficiálním Vernee e-shopu pro Slovenskou a Českou republiku za 145 Euro, přičemž běžná prodejní cena je 169 Euro. 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.