Před pár dny jsme spekulovali o tom, jestli bude další telefon od OnePlus OnePlus 5T nebo OnePlus 6. Když jsme řekli, že 5T je pravděpodobnější, zdá se, že jsme měli pravdu, jelikož se objevil zdroj s fotkou a tvrzením, že se ho dočkáme již v listopadu/novembri letošního roku. To je velmi podobné tomu, co OnePlus udělal v roce 2016 a uvolnil OnePlus 3T pouhých pět měsíců po OnePlus 3.

V tuto chvíli máme jen pár detailů o nadcházejícím modelu. Největší upgrade se čeká u displeje, přičemž společnost zvětšuje velikost u 5T na 6-palců s rozlišením 2160 x 1080p, což z něj činí další smartphone s poměrem stran 18:9. Co se týče dalších specifikací, tak zatím nevíme, ale model OnePlus 5 je výkonný dostatečně, proto jsme sami zvědavi, co nového 5T ještě přinese.

oneplus 5t

Oppo F5 nebo OnePlus 5T ?

Objevil se i render s údajným vyobrazením modelu 5T. Podle reakcí se zdá, že je tento telefon až nějak moc podobný nedávno vydanému OPPO F5, takže je otazkou nakolik je tento obrázek pravdivý.

Samozřejmě OnePlus ještě nic nepotvrdil, ale to, že OnePlus 5 je již v současné době v mnoha zemích nedostupný, by mohlo být řádnou indícií, že nástupce je na cestě.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.