S tím jak se bezrámečkový Doogee MIX blíží ke svému uvedení na trh, neznamená to, že by snad v Doogee složili ruce do klína. Dnes se k nám dostaly uniklé fotky nového plánovaného modelu označeného jako Doogee BL5000, což si nemyslíme, že bude finální jméno.

Spolu s fotkami se objevily i nějaké informace a telefon by měl být údajně vybaven velkou baterií o kapacitě 5050 mAh. Zajímavé je, že informace hovoří i o technologii QC3.0, což by znamelo, že by telefon měl být vybaven chipsetem Qualcomm Snapdragon. A dokonce se podle fotek zdá, že telefon i při této kapacitě baterie bude mít populární zakřivený zadní kryt.

Doogee BL5000

Dnes už automaticky očekáváme, že telefony s trochu většími ambicemi mají duální zadní kameru a Doogee BL5000 není výjimkou, což nám potvrzují i fotografie.

Zatím jsme nezískali žádné další informace kromě nejasného slibu, že bychom se telefonu měli dočkat už tento měsíc. To je docela ambiciózní termín, ale pravděpodobně se bude jednat jen o oficiální představení a ne rovnou vržení na trh. Jakmile budeme vědět víc, zde se to dočtete.