Čínské chytré hodinky a náramky se obvykle řadí k těm levnějším kouskům na trhu a kvalita zpracování a použitého materiálu tomu často také odpovídá. Takže vždycky potěší, že existují i modely se zaměřením na vyšší standard a na jeden takový se dnes podíváme. Řeč je o sportovních chytrých hodinkách Huami Amazfit.

Huami Amazfit mohou nabídnout kulatý ciferník a za pozornost stojí zejména tělo hodinek vyrobené z keramických materiálů a doplněné silikonovým páskem s úpravou proti pocení. Dotykový displej ma 1.34-palce slušné rozlišení 320 x 300 pixelů. Uvnitř pak najdeme 512 MB RAM, 4 GB vnitřního úložiště, Bluetooth 4.0, kapacitu baterie 280 mAh, která zvládne zhruba 5 dní ve standby módu, 28 nm GPS čip nebo PPG snímač srdečního tepu. Samozřejmě podporu chytrých notifikací s fitness aktivit a jako bonus voděodolnost díky certifikaci IP67.

K dostání jsou s černým nebo rudým silikonovým páskem a díky slevovému kupónu mají naši čtenáři možnost je koupit s poměrně výraznou slevou. Konkrétně pomocí kupónu PW0002BESY dostanete cenu o 30 USD níže na $120.93 a to na tomto linku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.