Designové nápady z dílny Apple mají vždy dalekosáhlé dopady na celý mobilní průmysl (zejména pak v Číně) a bylo jasné, že oznámení rudé verze iPhonu 7 před pár dny nebude výjimkou. Takže nemůže být překvapením, že netrvalo ani pár dnů a menší čínský výrobce překotně přispěchal s oznámením nového modelu Geotel Amigo, shodou okolností vyvedeného v rudé barvě.

Návrhářům Geotelu se musí nechat, že svoji práci ovládají skvěle, protože i předchozí model Geotel Note s MetalPrint byl po designové stránce opravdu povedený. Geotel Amigo tak kráčí po stejné cestě jako starší sourozenec a ačkoliv máme zatím k dispozici jen jeden jediný obrázek je jasné, že i tentokrát se dočkáme hezkého telefonu. A zajímavý dělený design vystupující čočky zadního fotoaparátu na první pohled zaujal.

O hardwaru telefonu a v podstatě ani o ničem jiném už ovšem neřekneme nic dalšího, protože informace jsou prozatím nulové. Ale sdělení přímo z dílny Geotelu že všechno bude „prostě lepší“ zní alespoň nadějně 🙂 Předchozí Note model totiž sice vypadal výborně, ale hardware uvnitř už zase taková hitparáda opravdu nebyl. Takže uvidíme co se nám vyvrbí v příštích dnech na oficiálních stránkách Geotelu a samozřejmě o všem budeme informovat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.