Vypadá to, že na trhu odolných telefonů se nám rýsuje zajímavý kousek. Nová chystaná vlajkové loď od BLUBOO v segmentu odolných telefonů, BLUBOO R1, se na trh dostane zřejmě již příští měsíc. I když v současné době nemáme mnoho informací co se týče specifikací tohoto modelu, tak něco zajímavého se přeci jen vyklubalo.

BLUBOO R1 by měl mít IP68 certifikaci, což je prachotěsnost, vodotěsnost a odolnost proti otřesům. Takže s tímto telefone se budete moci koupat, zametat s ním prach a podobně (možná vás napadnou ještě lepší činnosti). Co je ale aktuálně novinkou, že by BLUBOO R1 měl snad být poháněn Mediatek procesorem Helio X30, který by doplnilo 4 GB RAM a 64 GB ROM! To by z tohoto odolného smartphonu dělalo jeden z nejvýkonnějších telefonů v této třídě. Pokud je tato informace pravdivá, bude BLUBOO R1 navíc jako první na světě odolným telefonem s Helio X30.

Bluboo R1
Jak se věci doopravdy mají, zjistíme již brzy, protože BLUBOO by mělo uvolnit R1 již příští měsíc. Kdo chce pátrat o tom, jak se věci mají na vlastní pěst, tak můžeme doporučit oficiální stránky BLUBOO.

Otázka na závěr – dokázali byste využít takto výkonný odolný telefon? Dejte vědět v komentářích.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.