To, že Xiaomi se rozhodlo opět pracovat s renomovaným francouzským designérem Philipem Starckem i na dalším modelu Mi MIX již víme. Díky tomu je jasné, že se opět dočkáme exkluzivního a luxusního designu u nadcházejícího modelu Xiaomi Mi MIX 2.

Ale jsou na světě nějaké novinky ohledně tohoto modelu? Podle posledních zvěstí, tento jeden z nejočekávanějších telefonů přijde s několika inovativními funkcemi, jako je například čtečka otisků prstů zabudovaná přímo v displeji. Tuto technologii vyvinula čínská společnost Goodix a představila ji před pár dny během konání MWC 2017 (celý článek jste si mohli přečíst zde).

Xiaomi Mi Mix 2

Tato inovativní technologie, může proměnit definovanou část displeje do čtečky otisků prstů, čímž odstraňuje potřebu pro fyzické tlačítko čtečky otisků prstů na přední části telefonu nebo zadního snímače. (Touto cestou se pravděpodobně bude ubírat i Apple iPhone 8).

Xiaomi Mi Mix 2

Podle vždy dobře informovaného čínského analytika Pan Jiutanga, se očekává, že nový Mi MIX 2 bude odhalen někdy v druhé polovině roku, pravděpodobně na podzim. A kromě čtečky otisků v displeji se spekuluje, že se dočkáme ještě většího screen-to-body-ratio (více než 91,3%) a dokonce lepší výrobní kvality.