Po Bluboo Maya by se v dohlednu měl objevit na scéně i druhý z trojice Maya řady, Bluboo Maya Max, o kterém jsme už pár řádků napsali a postupně doplňujeme skládačku jeho specifikací.

Víme, že jeho hlavní fotoaparát by měl být osazen snímačem SONY IMX214, baterie by měla mít solidní kapacitu 4200 mAh a operačním systémem by měl být Android 6.0 a rám a zadní kryt Bluboo Maya Max bude vyhotoven z kovové slitiny 6000.

Dnes přihodíme další info, které se týká displeje Maya Max. Ten by měl být šesti palcový JDI s LCD technologií a rozlišením 1280 x 720 pixelů a jemností 245 ppi. Nejvyšší jas zobrazovadla by měl být 550cd/m2, což by mělo zajistit bezproblémové čtení z displeje i při ostrém slunečním světle.

bluboo_2

Měla by zde být použita technologie WhiteMagic, což je v podstatě rozšířená matice RGB na RGBW matici, která je obohacena o bílý „subpixel“. Díky tomuto subpixelu je zobrazení bílé opravdu na vysoké úrovni a displej by tak měl být až dvakrát jasnější a energeticky úspornější.

Bluboo Maya Max by se měl objevit v průběhu prázdnin, takže předpokládáme, že další podrobnosti o jeho parametrech na sebe nenechají dlouho čekat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.