Chtělo by se zvolat: „Hurá, už bylo na čase!“. OnePlus konečně oznámilo zrušení svého a mezi fanoušky velmi nepopulárního pozvánkového systému. Tedy přesněji pro svou vlajkovou loď OnePlus 2. U jejich novinky OnePlus X zatím pozvánkový systém zůstává, ačkoli v termínu od 5.12. do 7.12. si i tento přístroj budete moci zakoupit volně bez pozvánky skrze jejich e-shop.

OnePlus 2 volně pořídíte již od půlnoci 5.12., takže to můžeme brát jako takový malý dárek k Mikuláši. Na rozdíl od „X“ verze však zůstane v prodeji bez pozvání už navždy.

OnePlus invite

OnePlus také ohlásilo ve výše uvedeném termínu slevovou akci na nákupu příslušenství, takže je ideální čas to využít k nákupům dárečků na Vánoce. OnePlus totiž garantuje doručení těchto objednávek ještě do svátků.

Z výpisu slev se hodí zbystřit především u OnePlus 2 Style Swap, které budou zlevněny o 50%. Takže pokud máte potřebu svůj OnePlus 2 vyladit dle osobního gusta, máte teď skvělou příležitost koupit svému miláčkovi nový kabátek v podobě stylových zad.

  • OnePlus 2 StyleSwap – sleva 50%
  • OnePlus One příslušenství – sleva až 90%
  • ostatní příslušenství OnePlus – sleva 10%
  • několik prvních kupujících (blíže nespecifikovaný počet) v daném termínu dostane jako dárek k objednávce podložku pod myš Never Settle

Pro fanoušky OnePlus je to bezesporu dobrá zpráva a těm, kteří ještě vydrželi to nekonečné čekání, se může konečně splnit sen a ze svého vyhlédnutého chytrého telefonu se mohou radovat ještě o těchto vánočních svátcích. Na druhou stranu se mi stále zadními dvířky do hlavy vkrádá myšlenka, jestli není pro OnePlus již tak trochu pozdě a nepřišli tzv. s křížkem po funuse. Od doby vydání přece jenom uplynulo dost času a světlo světa uzřelo několik dalších velmi zajímavých přístrojů. Jedno přesto do karet OnePlus 2 hraje a to je plná podpora našich pásem 4G/LTE, tedy i těch na 800MHz a 900MHz.

Navíc svým hardware osazením telefon stále patří ke špičce za poměrně příznivé peníze. Skrze OnePlus stránky tento přístroj pořídíte za 11099,- Kč ve vyšší verzi s 64 GB úložného prostoru.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.