O tom, že společnost pracuje na větším bratrovi svého letošního modelu LG G4 se mluví už dlouho. Vše se však pohybuje na úrovni spekulací a sama společnost docela mlží.

Nedávno se však na stránkách GFXBench objevily výsledky, které lehce poodhalují roušku tajemství. V níže uvedené tabulce můžeme vidět rámcové parametry telefonu s kódovým označením H900 a podle GFXBench by se opravdu mělo jednat o LG G4 Pro.

screenshot.3

Co tedy můžeme z tabulky vyčíst? LG G4 Pro by měl mít větší 5,7 palcový displej s QHD rozlišením (2560 x 1440 pixelů). Procesorem by měl být šesti jádrový Snapdragon 808 s taktem 1,8 GHz. Operační paměť by měla mít kapacitu 4 GB a vnitřní paměť pak 51 GB, což naznačuje, že jde o produkční model a u finální verze bychom se mohli dočkat až 64 GB.

Mezi další specifikace patří rozlišení hlavního fotoaparátu, které činí 15 MPix a přední kamera je 4,7 MPix. Poslední informací je ta o operačním systému, kterým by měl být Android ve verzi 5.1.1.

Vzhledem k tomu, že tyto odhalené parametry jsou téměř totožné s těmi, o kterých se mluví u modelu LG V10 je dost dobře možné, že jde o tentýž telefon. LG má plánovanou prezentační akci na 1. října/októbra, kde se s nejvyšší pravděpodobností dozvíme, jak se věci mají.

[Zdroj] [Via]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.