Odolných telefonů není nikdy dost a na jeden nový a hlavně designově zajímavý přírůstek do této kategorie se dnes podíváme. Stojí za ním známá společnost Blackview a model dostal název BV5000.

Přesné specifikace jsou zatím záhadou, ale víme, že tento odolný kousek by se měl zařadit do střední třídy. Primárním cílem je odolnost a nikoho tak nepřekvapí voděodolnost, prachotěsnost, odolnost vůči poškrábání a snést by měl i nějaký nechtěný pád. Při delším pobytu v přírodě přijde vhod baterie s kapacitou 4700 mAh, která by s energeticky úsporným, čtyř jádrovým procesorem a HD displejem mohla zajistit dostatečný přísun energie i na náročnější víkend. Fotografie pořídíte hlavním 8 MPx fotoaparátem a na „selfíčka” je určena přední kamera s rozlišením 2 MPx.

Xleft50

Chybět nebude ani podpora LTE, OTG s funkcí dobíjení ostatních zařízení a speciální funkce, která zabrání neoprávněným osobám provést tovární nastavení.

Blackview BV5000 bude dostupný v černé a bílé variantě. Kompletní specifikace včetně ceny a dostupnosti na sebe snad nenechají dlouho čekat, takže nás sledujte.

[zdroj]