Ohodnoťte článek

Čínský tabletový trh se v poslední době zaměřuje v podstatě výlučně na novinky s úsporným intelovským procesorem Core-M a nadcházející oficiální uvedení Windows 10 na trh představuje šanci na vypuštění nových hladových dravců na zákazníky. Jedním z hlavních uchazečů na vedoucí roli je Onda V919 3G Core M (psali jsme ZDE), která přišel první s „ipadovským“ formátem 4:3 pro modely s Core-M a bylo jen otázkou času než se konkurence chytí také.

Z dnešního postu na sociální sítu Weibo to vypadá, že hozenou rukavici zvedl Teclast a na tiskové konferenci 10.srpna/augusta plánuje představit vlastní verzi „super tabletu“ s Core-M a poměrem stran 4:3. Kromě tohoto vágního oznámení neexistují žádné podrobnější detaily a budeme si tak muset počkat na detailnější úniky specifikací a zejména ceny. Ale každá zpráva podporující existenci nových modelů na tabletovém hřišti je zprávou dobrou a hodnou publikace 🙂

[Zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.