Pro všechny příznivce a fanoušky společnosti Jiayu máme špatnou zprávu. Právě jsme dostali do redakce informaci, že tento populární čínský producent směřuje ke krachu.

Baoji Jiayuyutong Electronic Co, Ltd byla založena v roce 2009 a její ambice byly opravdu veliké, ty se však nenaplní, pokud se tato naše informace potvrdí. Obliba jejich produktu rostla raketovou rychlostí a mnozí z vás jistě telefon se značkou Jiayu vlastníte. O to víc překvapí, že se dnes dovídáme, že firma se potácí na pokraji kolapsu. Berme to však jako prvotní informaci. Budeme zjišťovat, co se vlastně stalo a jak se situace bude vyvíjet dál.

AKTUALIZACE 15.7.2015: Tak podle dnešních (také nepotvrzených) informací, se společnosti povedlo odvrátit krach fúzí s dalšími 3 čínskými společnostmi. První z nich je společnost, která pro JiaYu vyrábí baterie, druhá vyrábí pro JiaYu displeje a třetí je softwarová společnost. Jakmile budeme vědět víc, zde se to dočtete.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.