Mlais se pomalu chystá uvézt na trh svůj model M7, což bude telefon s procesorem MT6752 a 3GB RAM, ale teď jsme se dozvěděli, že rovnou s ním se na trh vydá i další model Mlais MX.

O Mlais MX toho kromě uniklých fotek a nápovědy z nich zatím víc nevíme. Tedy víme, že přijde na trh ve stejné době jako Mlais M7 a další blíže nespecifikovaný model, jenž zatím výrobce drží pod pokličkou a kromě těchto informací dokážeme vyčíst, že MX přijde s obří baterií o kapacitě 4800 mAh a 5-palcovým displejem. Dle první fotky se bude jednat o silnější telefon, což bude zase vynahrazeno dobou výdrže. Spekuluje se taktéž o konektoru USB typu C a někde proletěla zmínka o Sony fotoaparátu. Procesor bude dozajista od Mediateku, a to jeden z aktuálních 64-bitových chipsetů. A pokud bych si měl zaspekulovat ještě o něco více, tak bych si tipnul, že paměti bude mít Mlais MX ve výbavě 2GB RAM.

Jakmile se dozvíme více, zde se to dočtete.

[Mlais]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.