Dnes je to přesně jeden rok, kdy OnePlus oznámila svůj ONE. V té době společnost měla malý team a velký sen, pro který udělala vše, aby ho uskutečnila. Možná si ani v danou chvíli neuvědomovali, co se v následujícím roce stane a kam to OnePlus až dotáhne.

Ve skutečnosti to neznamená, že by společnost hned od počátků měla ustláno na růžích. Potýkala se jak s velkými, tak i malými problémy při jednotlivých vstupech na různé světové trhy. Do současného teamu přibylo 700 nových lidí. Společnost dostala i několik tvrdých directů, což ji nakonec posílilo a zlepšilo celkové vedení byznysu. Za vším tím hledejme i filozofii společnosti opírající se o slogan „Never Settle“. Od počátku se OnePlus nechtělo stát jen další telefonním producentem v řadě. OnePlus se chtěla něčím odlišit, vybudovat nový druh společnosti ruku v ruce s podněty svých uživatelů.

 

Pro dnešní významný den si společnost připravila několik překvapení. Jedno, bohužel pro našince ne moc atraktivní spočívá ve snížení ceny o jednu jednotku v lokální měně, což v našem případě znamená symbolicky o jednu korunu českou. Pro slovenské příznivce to je přeci jenom trochu zajímavější, zde o jedno euro.

OnePlus

Za to ta druhá nabídka je již zajímavější. Jedná se o snížení ceny příslušenství o 50 %, tedy mimo bambusového krytu, který je mimochodem vyprodán a také zde postrádám nabídku powerbanky (tedy alespoň v české mutaci webu). K tomu nezapomeňme přidat tu samou slevu k nabízeným reklamním předmětům, tedy tričkům.

Dále můžete i něco vyhrát, jedná se o trička a powerbanky. – více zde

[zdroj]

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.