Od konce loňského roku si mohou čínští zákazníci předobjednávat nižší verzi JiaYu S3 s 2 GB RAM. Také vyšší verze s 3 GB RAM by se měla co nevidět objevit na trhu s předpokládanou cenou 999 jüanů (161 dolarů). Co se však objevilo ještě před zahájením prodeje JiaYu S3 s 3 GB RAM, jsou výsledky v Antutu testech.

S výsledky testů samozřejmě souvisí i parametry telefonu, které jsme velmi podrobně popsali zde. A pokud bychom v souvislosti s cenou, specifikacemi a Antutu skóre chtěli porovnat JiaYu S3 s některým jiným čínským přístrojem, tak asi nejvíce se nabízí srovnání s Meizu M1 Note, který pořídíme za stejnou cenu jako JiaYu S3, má stejný typ procesoru, ale jen 2 GB RAM.

Jak je ze snímků patrno, v Antutu Benchmark V5.6 dosáhl JiaYu S3 skvělých 41172 bodů, což je zhruba o 1000 bodů více než u iOcean Rock, který je také osazen procesorem MT6752 a má dost podobný hardware.

Fanoušci JiaYu S3 se tedy mají na co těšit a pokud je pravda to, co se proslýchá, tak dalším důvodem k radosti je i fakt, že S3 by se mohl objevit na čínském trhu do konce tohoto týdne.

[Zdroj] [Zdroj]