Společnost realme, celosvětově nejrychleji rostoucí značka chytrých telefonů, oznámila, že zítra 12.6.2024 uvede na trh svůj nejnovější produkty, tedy řadu realme 12 5G. Tato vysoce očekávaná řada bude obsahovat modely realme 12+ 5G, realme 12 5G a realme 12x 5G.

realme oficiálně představuje řadu realme 12 5G

Na základě pozoruhodného úspěchu modelů realme 12 Pro+ 5G a realme 12 Pro 5G, které se proslavily svým převratným vlivem na trhu smartphonů střední třídy, je řada realme 12 5G připravena výrazně ovlivnit trh hned po svém uvedení.

realme 12 Pro+ 5G se během počátečního propagačního období dostal na druhé místo nejprodávanějších smartphonů na italském Amazonu. To jen podtrhuje jeho širokou popularitu. Kromě toho si smartphony realme 12 Pro+ 5G a realme 12 Pro 5G vydobyly první, resp. druhou pozici v žebříčku “Nejzajímavější novinky italského Amazonu”. A to po dobu dvou dnů. A řada realme 12 Pro 5G zaznamenala v Itálii mimořádný nárůst prodejů o více než 800 % oproti svému předchůdci, řadě realme 11 Pro. Tento působivý úspěch znamená definitivní přechod od chytrých telefonů s 200MP fotoaparáty. A signalizuje novou éru periskopových fotoaparátů.

Úspěch těchto produktů odpovídá základní filozofii produktů společnosti realme: “Kvalita převažuje nad kvantitou.”

realme 12+ 5G: Výkonnostní bojovník s nejlepším skóre v AnTuTu

Podle oficiálního vyjádření disponuje realme 12+ 5G výkonnou čipovou sadou MTK 7050. Ta se může pochlubit 58W skóre v benchmarku AnTuTu a zajišťuje vysoký výkon v různých úlohách.

Kromě toho realme 12+ 5G kombinuje výkon systému Sony OIS s dokonalostí 50MP primárního fotoaparátu Sony LYT 600. Primární fotoaparát s 2× zoomem v senzoru zajišťuje jasnější snímky bez snížení kvality. A zároveň nabízí zvýšenou flexibilitu fotografování pro přesné zachycení objektů v různých vzdálenostech.

Realme 12+ 5G navíc poprvé v tomto segmentu představuje technologii Rainwater Smart Touch. Ta uživatelům poskytuje větší pohodlí a přesnost při používání v případech, kdy se voda a dotyk vyskytují společně. Kromě toho je k povýšení designu realme 12+ 5G použita prémiová veganská kůže. To z něj činí jediný telefon v segmentu se špičkovou a odolnou veganskou kůží.


realme 12 5G: Výkonný a cenově dostupný telefon s dynamickým tlačítkem Android Premium

Díky dynamickému tlačítku si mohou uživatelé realme 12 5G přizpůsobit tlačítko napájení tak, aby měli rychlý přístup k různým funkcím, jako je letový režim, rychlé spuštění peněženky s kartou a zkratky aplikací třetích stran, což vyhovuje různým každodenním scénářům. Oficiální oznámení dále odhaluje, že design realme 12 5G nabízí další překvapení díky novým poutavým barvám.

realme 12x 5G: plynulejší a rychlejší 5G telefon

realme 12x 5G je připraven ohromit svými zkušenostmi s 5G a speciálním designem. realme 12x 5G je vybaven robustní čipovou sadou Dimensity 6100+ 5G a algoritmy pro optimalizaci sítě, takže bez problémů zvládá hry a scénáře s velkým systémovým zatížením. Kromě toho realme 12x 5G poprvé ve svém cenovém segmentu představuje vlajkovou loď na úrovni “Light Feather Design”. Na slunečním světle tancují vzory peříček telefonu s měnícím se světlem a stínem a vykazují lehký a svižný vzhled.