Včerejším večerem začali vývojáři Cyanogen postupně uvolňovat nové sestavení ROM s označením M11, přičemž M znamená „milestone“ neboli milník a číslovka 11 označuje pořadí sestavení.

Jak již bylo řečeno, uvolňování je postupné, takže na oficiálních stránkách CyanogenMod jsou postupně aktualizovány obrazy pro jednotlivá zařízení. Changelog zatím není k dispozici. Ovšem podle posledních informací, by v průběhu dnešního dopoledne měl být seznam zařízení, na která lze CyanogenMod 11.0 M11 stáhnou kompletní, nebo téměř kompletní.

nexus2cee_2014-10-07-22_02_53-CyanogenMod-Downloads_thumb

M řada sestavení ROM nahradila tradiční vydání a měla by nabídnout nejnovější funkce, mnoho aktualizací a solidní stabilitu. Měla by také obsahovat všechny opravy a změny, které byly v sestavení „nightlies“.

Proti včerejšímu večeru je seznam zařízení podstatně obsáhlejší a stále se rozšiřuje, takže pokud chcete svůj CyanogenMod aktualizovat, stačí během dne kontrolovat, zda je nová verze uvolněna i pro vaše zařízení.

[Androidpolice.com]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.