Společnost Huawei vydala obrazové upoutávky pro propagaci nadcházející prezentace svého nového zařízení. Ovšem co přesně bude Huawei prezentovat?

Teaser pouze poukazuje na to, že zařízení ponese označení „X“. Pokud bychom se vrátili v čase zpět, na začátek tohoto roku, můžeme vzpomenout, že Huawei uvedli na trh MediaPad X1. Je to jakýsi kříženec mezi telefonem a tabletem (v naší redakci se ujal hezký název „tabletofón“) s 7 palcovým displejem, který v těle tabletu nabídl veškeré funkce telefonu s Androidem. Po uvedení se o MediaPad X1 mluvilo buď jako o největším phabletu na trhu, nebo taky jako malém o tabletu s podporou LTE sítí.

Co tedy můžeme 22. července/júla očekávat? Mohl by to klidně být MediaPad X2. Ale v čem by byl lepší než X1? X1 nabízel prodporu LTE sítí, 7 palcový displej, 2 GB RAM a solidní foťák. X2 by pak mohl mít osmi jádrový procesor Kirin 920 ve spojení s 3GB RAM a mohl by zde být i displej s vyšším rozlišením. Toto všechno vypadá opravdu velmi zajímavě.

Můžeme také předpokládat, že nové zařízení s označením „X“ by mohlo být jedním z prvních s Emotion UI 3.0 založeném na Android 4.4.2.

[Gizchina.com]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.