A je to tady. Jak jsme již avizovali, právě nastal ten správný čas pro odstartování soutěže o JiaYu GS Basic. Tento telefon nám laskavě poskytl čínský eshop PandaWill a my nejsme samozřejmě hamouni, takže si jej nenecháme pro sebe. A komu jinému bychom tento telefon měli nabídnout než vám, našim čtenářům.

Soutěž o JiaYu G5S Basic

Takže co pro to, abyste telefon JiaYu G5S, věnovaný PandaWill, vyhráli? Zde je postup:

  1. Pokud ještě nejste našimi fanoušky na Facebooku, staňte se jimi. Tedy dejte lajk naší facebookové stránce.
  2. Najděte na na naší FB stránce tento příspěvek (po dobu trvání soutěže bude připnut nahoře) a označte jej „To se mi líbí“.
  3. Podívejte se na stránky PandaWill.com a do komentáře k „olajkovanému“ soutěžnímu příspěvku na FB stránce napište, co byste z jejich nabídky doporučili svým 3 přátelům a v komentáři je označte (viz obrázek – ovšem pozor, abyste to udělali u správného příspěvku, tedy u příspěvku Soutěž o JiaYu G5S Basic!).

soutezjia

Soutěž bude trvat 14 dnů od 6.7.2014  do 20.7.2014 a výherce vybereme buď z lajků soutěžního příspěvku na Facebooku nebo z komentářů (to aby to bylo napínavější), pomocí aplikace Random Winner Selector od Aptivada. Než naše soutěž skončí, můžete si zatím přečíst naši recenzi telefonu Jiayu G5S Basic. Ale samozřejmě až poté, co se zapojíte do soutěže.

Poznámka: Komentáře nesplňující všechny náležitosti a duplicitní komentáře vyřadíme. Viz Pravidla soutěže.