Majitelé Zopo ZP998 si mohou aktualizovat své telefony.  Aktualizace Android 4.4 Kitkat je právě teď připravena a můžete si ji stáhnout.

Zopo, Elephone a mnozí další výrobci smartphonů rychle nasazují aktualizace Android 4.4 Kitkakt na své přístroje, založené na čtyřjádrovém procesoru MediaTek MT6582. Co ovšem dlouho chybělo, byla aktualizace pro telefony s osmijádrovým procesorem MT6592.

Včera se objevila na facebookové stránce společnosti Zopo informace, že vydali novou ROM založenou na Android 4.4 Kitkat pro svůj Zopo ZP998 a je připravena k okamžitému stažení a instalaci.

Pokud si i vy chcete stáhnout novou ROM, budete muset zamířit na čínské cloudové úložiště http://pan.baidu.com/s/1pJDJZ1D 

Vzhleden k tomu, že celá stránka je, jak taky jinak, psána půvabnými čínskými znaky, přicházejí naši italští kolegové s jednoduchým návodem, jak se neztratit v překladu a aktualizaci stáhnout.

Jakmile se stránka otevře, klikněte na tlačítko, které je na následující fotce červeně zakroužkováno.

Zopo-998-kitkat.png,qresize=600,P2C420.pagespeed.ce.dejwIddPBM

Po odkliknutí se otevře další okno. I v tomto případě stačí kliknout na tlačítko, které je na další fotce opět zakroužkováno červeně. Po odkliknutí se aktualizace začne automaticky stahovat.

xZopo-998-kitakat-download.png,qresize=600,P2C282.pagespeed.ic.EebGPbAec5

 

Soubor je ve formátu *.rar a jeho velikost je cca 366MB. Rychlost stahování samozřejmě závisí na kvalitě připojení. Aktualizační soubor musí být umístěn v ROOTu (kořenovém adresáři), odkud můžete spustit aktualizaci vašeho Zopo ZP998. Aktualizace vylepší správu paměti RAM, kompatibilitu s mnoha aplikacemi a doplňky a přidá některé nové funkce.

Více informací můžete získat na facebookových stránkách Zopo.

[Gizchina.it]