MWC za pár dní začne a firmy se na sebe snaží upozornit různými způsoby. Huawei si ve svém videu rýpli do Apple a Samsungu

Huawei MWC teaser


V minutu dlouhém videu mluví uživatel s hlasovým asistentem (že by Siri?) pomocí telefonu připomínající iPhone. Ženský hlas asistenta malinko zesměšňuje Apple a Samsung, když o nich mluví jako o „ovoci“ a „Some Song“.

Mimo to Huawei ve videu upozorňuje na pár věcí, se kterými se chystá předvést na MWC. Hlasový asistent mluví o krásném a štíhlém tabletu (natolik štíhlém, že je potřeba zvětšit přehrávané video, aby byl vůbec k vidění), který je ovšem vybaven obrovskou baterií, dále se zmiňuje nový smartphone s úžasným předním foťákem a nakonec další tablet, který má poskytovat „nejlepší multimediální zážitek“ a který bude podporovat nejnovější LTE.
Huawei se tímto videem jistě podařilo upoutat pozornost mnoha lidí, takže doufáme, že nejde o prázdné řeči a těšíme se na jejich prezentaci na MWC.

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.