Indický Micromax je známý řadou cenově dostupných chytrých telefonů. Rychle rostoucí firma oznámila expanzi na ruský trh a v poslední době obecně vykazuje známky stabilní zralé společnosti.

Díky své úspěšnosti si Micromax nyní dovolil experimentovat v nových sférách. Společnost v současné době údajně pracuje na smartphonu s názvem Micromax Splash nebo Canvas Splash, vybaveném ochrannou vrstvou s certifikátem IP67, který by měl být prachuvzdorný a vodotěsný. I když nejde o úplnou novinku, pro výrobce jako je Micromax to je určitě krok vpřed.
insideBgmeIC7CMAAgn3e.jpg:large
Zpráva nepochází od nikoho jiného než MMXNewscaster, což je zdroj specializující se na novinky právě o Micromax a uvádí se zde rovněž, že telefon by měl jít do prodeje během nastávajících „několika týdnů“.
Bohužel nemáme zatím žádnou zprávu o specifikacích, kromě drobnosti o zadním fotoaparátu přístroje. Uniklý render ukazuje 5 megapixel doplněný LED bleskem. Na fotce dále vidíme oznámení IP67 certified ve spodní části zad telefonu. V jednom ze svých tweetů MMXNewscaster uvedl, že telefon je schopen vydržet až 30 minut při ponoření do metr hluboké vody.

[zdroj]