Začátkem týdne začal Huawei přijímat rezervace na svůj nový telefon Honor 3C a ten nabírá rekordní množství pozornosti poté, co v krátké době 36 hodin jej jen v Číně rezervovalo 1,5 milionu lidí. Jen dodejme, že se prodává za krásných 800 CNY, což je v přepočtu 131 USD nebo 96 EUR.

Huawei Honor 3C je přístroj s 5 -palcovým 720 × 1280 displejem, osazený čtyřjádrovým Mediatek MT6582 procesorem, taktovaným na 1,3 GHz. Je vybaven 8 Mega Pixel zadním a 5 MP čelním fotoaparátem, integrovaná paměť je velikosti 4 GB a telefon ma slot pro microSD paměťové karty. Dodáván je v modelu 1GB nebo 2GB RAM, za který si ovšem připlatíte 200 CNY.

Rerzervace na Honor 3C budou přijímány až do Štědrého dne. Očekává se, že prodej pak bude zahájen ve stejný den společně s Huawei Honor 3X , který je jeho silnější a dražší osmijádrovou sestrou.

Protože rezervace nevyžadují platbu předem, nesvědčí vždy přesně o skutečném prodeji a kupujícímu spíš zajišťují místo ve virtuální frontě. Je však těžké si představit, že se Honor 3C se svou cenou a výbavou nestane hitem. Rádi vás budeme o dalších statistikách informovat.

[zdroj]
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.