Ve stále se vyvíjejícím prostředí operačních systémů se Windows 11 Pro jeví jako výkonný systém. Nabízí množství funkcí a vylepšení, jež uspokojí jak individuální uživatele, tak i firmy. Ať už jste profesionál, který hledá pokročilé funkce, nebo organizace usilující o vyšší zabezpečení a možnosti správy, systém Windows 11 Pro dokazuje svůj význam při utváření vynikajícího zážitku z práce s počítačem. Doživotní a originální Windows je k dispozici za zlomek obvyklé ceny. Konkrétně za 13,55 € ve speciálním zimním výprodeji na Godeal24. Pro zákazníky, kteří si právě zakoupili počítač, nabízí Godeal24 balíčky Office a Windows za nižší ceny a s větším pohodlím.

Samozřejmě je výhodný i samostatný nákup Office 2021 Pro Plus pro 1 počítač. Ten stojí pouze 26,75 €. Nebo jen 15,43 € za kus, pokud si koupíte balíček Office 2021 Pro pro 5 počítačů. Godeal24 je připraven poskytnout profesionální zákaznický servis, který vás provede nákupem. Používaný software je třeba stáhnout z oficiálních webových stránek, které zaručují, že programy jsou originální. Upgradujte svůj software a vstupte do nové éry Office.

NEJVÝHODNĚJŠÍ NABÍDKA! 62% SLEVA NA MICROSOFT OFFICE! (KUPÓN “SGO62”)

SLEVY AŽ 50% NA OS WINDOWS (S KUPÓNEM “SGO50”)

CENOVĚ VÝHODNÉ BALÍČKY SOFTWARU (S KUPÓNEM “SGO62”)

DALŠÍ ZAJÍMAVÉ SLEVY

NEJOBLÍBENĚJŠÍ NÁSTROJE ZA NEJLEPŠÍ CENY

>>>Další nástroje

JAK ZAPLATIT NA GODEAL24 ?

  • Při checkoutu pokračuje jako “host” (případně si vytvořte účet) a potom vyplňte své údaje (Billing Information).Podzimní výprodej Godeal24
  • Vyberte “CWALLETCO” a klikněte na “Continue”.
  • Zkontrolujte objednávku a klikněte na “Place Order”.
  • Ná následující stránce vyberte volbu “Choose payment methods”.
  • Nakonec pak vyberte konkrétní platební metodu jako je Paypal nebo kreditní karta.

Samozřejmě na stránkách Godeal24 nenajdete jen ty základní softwarové produkty od Microsoftu, ale dají se koupit i PC hry ze Steamu, Originu, Uplay či Epic Store. Výhodou jsou i platby Paypalem nebo 24/7 zákaznická podpora obchodu, protože zvrtnout se v oblasti softwaru něco může skoro vždy. GoDeal24 má navíc hodnocení 4.9 a 98 % spokojenost zákazníků na TrustPilot, což je nezávislá platforma hlídající prodejce na internetu.

Všechny klíče jsou legální verze produktu a jejich nízká cena je díky tomu, že se jedná o verze obvykle distribuované s počítačem. Možnost jejich přeprodeje je legální díky rozhodnutí Evropského soudního dvora. Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com.

Náš článek může obsahovat partnerské odkazy a můžeme mít kontakty se společnostmi, které zmiňujeme nebo nabízíme jejich slevové kupóny.