HTC VIVE odhalilo svou letošní Black Friday nabídku, která přináší výrazné slevy napříč nabídkou XR/VR zařízení a doplňků. Od 1. listopadu do 17. prosince 2023 lze pořídit nejnovější XR headset VIVE XR Elite, za dosud nevídanou cenu s úsporou 6 500 Kč. Konkrétně za 28 490 Kč. VIVE XR Elite je kompaktní a konvertibilní zařízení, je průkopníkem ve své třídě a nabízí uživatelům flexibilní využití v režimech samostatného XR a PCVR.

Akce probíhá v elektronickém obchodě Alza.cz, na stránkách vive.com a u vybraných partnerů od 1.11.2023 do 17.12.2023.

Se schopností plnobarevného RGB průhledu s vysokým rozlišením, detekcí pohybu rukou a 4K rozlišením obrazu otevírá VIVE XR Elite dveře k poutavým zážitkům smíšené (MR) i virtuální reality (VR). Tím posouvá hranice hraní, práce i učení. Headset je navíc díky dvouhodinové výdrži baterie a hmotnosti pouze 625 g ideální na cesty. Možnost přestavby do podoby lehoučkých VR brýlí bez týlní baterie zajistí maximální pohodlí ať už se uživatel vydá na cesty vlakem, automobilem anebo letadlem.

HTC VIVE Black Friday – VIVE PRO

Pro nezapomenutelné zážitky v oblasti PCVR přináší HTC VIVE akční ceny i na další produkty z řady VIVE Pro. Osloví VIVE Pro 2 Full Kit se slevou 9 000 Kč za 24 990 Kč. I příslušenství v podobě bezdrátového adaptéru VIVE Wireless Adapter Kit zvýhodněného o 3 600 Kč.

Zkušeným VR harcovníkům pak připravil výrobce překvapení přímo ve svém elektronickém obchodu na stránkách vive.com. Zde totiž získají samostatný headset VIVE Pro 2 HMD se skvělou slevou 300 €. Snadno tak povýší svůj domácí či pracovní VR systém s headsety HTC VIVE, VIVE Pro anebo například Valve Index. Získají 5K rozlišení a 120° horizontální zorný úhel. A pokud to jejich grafická karta dovolí, tak i 120Hz obnovovací frekvenci.

A to není vše – součástí akce je i VIVE Tracker 3.0 umožňující sledování jakéhokoli reálného objektu ve virtuální realitě. Ať už se uživatel rozhodne pro sledování makety zbraně, pingpongové pálky anebo použijete více trackerů pro zachycení pohybů celého těla, posune tím simulaci na novou úroveň.

Black Friday slevy se nevyhnuly ani nejvyššímu modelu výrobce na poli smartphonů. HTC U23 Pro nyní zájemci získají za 9 799 Kč, tedy s úsporou vyšší než 3 600 Kč.