Pro většinu lidí jsou tablety ideální volbou pro prohlížení webu, online kurzy nebo sledování filmů. Avšak tablety jsou náchylnější na poškození při pádech, rozbití displeje nebo vystavení vodě. Blackview, jako průkopník v odolném průmyslu mobilních telefonů, představuje svůj dlouho očekávaný první vlajkový odolný tablet. Blackview Active 8 Pro, který šel do prodeje právě dnes – 10. července. Active 8 Pro přináší uživatelům robustní zařízení pro různé scénáře. A nese si i významná vylepšení v odolnosti, výdrži baterie, specifikacích a soukromí. Tím se snaží zvýšit produktivitu na vyšší úroveň.

Blackview Active 8 Pro – Vynikající odolnost

Blackview Active 8 Pro

Blackview se tímto tabletem snaží řešit problémy, se kterými se uživatelé mohou setkat. Jako je rozbití displeje, poškození vodou nebo olejem. Tablet Active 8 Pro je vybaven displejem z tvrzeného skla Corning® Gorilla® Glass 5. Ten dokáže snést pád z výšky až 1 metr bez obav o poškození displeje. Navíc je Active 8 Pro vybaven certifikacemi MIL-STD-810H a certifikacemi IP68 a IP69K. K tomu všemu Blackview přibalilo praktickou sadu nástrojů, která uživatelům usnadňuje život.

Gargantuovská baterie

Blackview Active 8 Pro

Pokud jde o baterii, Active 8 Pro má obrovskou tuhou baterií o kapacitě 22 000 mAh. Ta dále podporuje rychlé nabíjení 33W. Active 8 Pro potřebuje pouze 285 minut nabíjení pro dosažení až 1 440 hodin v pohotovostním režimu. Díky použití tuhých baterií váží Active 8 Pro pouze 976 g. To znamená, že je o 30 % lehčí než ostatní tablety s podobnou kapacitou baterie. A přesto zajišťuje normální provoz v pracovním rozmezí teplot -40 °C až +60 °C.

Výkon, displej, reproduktory, fotoaparáty

Blackview Active 8 Pro

Pokud jde o výkon, Active 8 Pro má pod kaporou osmijádrový procesor 6nm MediaTek Helio G99 o taktu až 2,2 GHz. Active 8 Pro také nabízí až 16 GB RAM, štědrých 256 GB ROM a podporu pro rozšíření až o 1 TB pomocí SD karty. Ať už jde o multitasking, streamování videa nebo bezproblémové ukládání oblíbených filmů, hudby, fotografií a videí, Active 8 Pro poskytuje efektivní výkon pro učení, zábavu a produktivitu uživatelů.

Pokud jde o displej a reproduktory. Active 8 Pro má 10,36palcový ultra velký displej s rozlišením 2,4K. Ten získal certifikaci TÜV SÜD pro modré světlo. Když je Active 8 Pro připojen k Bluetooth klávesnici a myši v režimu PC, funguje jako výkonný počítač s dotykovou obrazovkou. Součástí je také stylus pro přesnou úpravu dokumentů a poznámek. Navíc má Active 8 Pro čtveřicí reproduktorů Smart-PA BOX. Včetně dvou reproduktorů pro vysoké frekvence Harman/Kardon. A také dvou reproduktorů s nízkými frekvencemi Harman/Kardon. S profesionálním laděním Harman AudioEFX® vytváří Active 8 Pro poutavý zážitek z poslechu a sledování filmů. Nebo i hraní her a konzumaci multimediálního obsahu.

Pokud jde o fotoaparáty. Active 8 Pro dostal do vínku 48MP zadní fotoaparát od Samsungu®. Dále přední fotoaparát o rozlišení 16MP s podporou rozpoznávání obličeje. Active 8 Pro také obsahuje užitečnou funkci Google Lens. Díky pokročilému algoritmu ArcSoft® 4.0 od Blackview umožňuje Active 8 Pro účast na online kurzech a video konferencích s vyšší jasností. Kromě toho nabízí Active 8 Pro řadu vestavěných režimů fotoaparátu. Včetně režimu Super Night Mode, režimu portrétu, režimu HDR, režimu 360° panoramatu, profesionálního režimu, režimu Mono a režimu pod vodou. A nezapomeňme na záznam videa ve 2K.

Ještě větší ochrana soukromí

Pro splnění vyšší úrovně šifrování dat a bezpečnostních potřeb firemních uživatelů je Active 8 Pro vybaven systémem DokeOS_P 3.0 založeným na Androidu13. Ten zahrnuje DAC a SE-Linux a poskytuje uživatelům ochranu dat na úrovni firemního zabezpečení.

Blackview Active 8 Pro – Cena a dostupnost

Takže dnes zde máme dlouho očekávanou globální premiéru tabletu Blackview Active 8 Pro. A cena začíná od předběžné ceny 240,99 $. Je třeba poznamenat, že prvních 200 objednávek obdrží další slevu 11 $, což sníží cenu na 229,99 $. Objednávky od 201. do 400. získají jako dárek Bluetooth klávesnici. Kdo tedy chce, ať mrkne zde a může využít nabídky na tento tablet se zajímavým poměrem cena/výkon.