Boj v celosvětovém segmentu skládacích smartphonů se s příchodem Honoru Magic Vs pořádně zintenzivní. Samsung si v této kategorii získal jistý náskok, protože je jedním z mála hráčů působících na globální scéně. Korejská firma uvedla na trh čtyři generace a poté zde upevnila svou pozici. Nic však není samozřejmostí. Honor Magic Vs přichází ohrozit řadu Samsung Galaxy Z Fold (nejkonkrétněji) s vlastní sadou funkcí, konstrukcí a designem. Nejnovější skládací zařízení Honor bude představeno na veletrhu MWC 2023.

Je to více než pouhý test výdrže, poprvé si můžeme prohlédnout vnitřnosti Honoru Magic Vs. Můžeme vidět, jak byl vyroben a jak byly v tomto složitém zařízení sladěny jednotlivé komponenty. Jak si vede v porovnání se Samsungem Galaxy Z Fold4? Pojďme to zjistit!

Právě dnes totiž prošel prémiový skládací telefon HONOR Magic Vs tím nejhloubkovějším testem, jaký je možný, a to absolutním rozebráním na nejmenší součástky.

Postaral se o to tak vůbec poprvé Zack Nelson z YouTubového kanálu pro fanoušky nových technologií JerryRigEverything. Co ho zajímalo nejvíce? Samozřejmě, že revoluční pant Honoru, u kterého společnost zjednodušila konstrukci z 92 dílů na pouhé 4. A staré pravidlo praví: V jednoduchosti je síla. Laboratoře Honoru ověřily, že nový pant vydrží až 400 tisíc ohnutí, což je velmi slušných (a skoro až neuvěřitelných) deset let užívání!

Na celé video, se můžete podívat ZDE: 

 

Zack na videu také ukáže, jak velký rozdíl je v nulové mezeře modelu HONOR Magic Vs ve srovnání se skládacím modelem od konkurence. Drobná nápověda: Je opravdu velký, HONOR mezeru nemá, skrz nedovírací prostor konkurenčního modelu si Jerry dokáže i posvítit.

HONOR Magic Vs se na světových trzích, spolu se sérií HONOR Magic5, představí už 27. února na MWC 2023.