Bezdrátová sluchátka nám v poslední době padají v ceně opravdu nehorázně a pořídit si nějaký slušně vybavený kousek velké značky není žádným problémem. A většina velkých značek má jako „bokovku“ výrobu vlastních TWS sluchátek. Takže se dostane skoro na všechny fanoušky. Dnes tak určitě potěšíme fanoušky čínského Lenova, protože ano, i tento technologický obr už nějaký ten pátek produkuje vlastní audio produkty. A proč kupovat jen jedny, když můžete pořídit hned dvojici sluchátek Lenovo LivePods LP40 v akci na e-shopu Tomtop. Klidně tak potěšíte ještě nějakého kamaráda nebo rodinného příslušníka.

Hlavní specifikace sluchátek Lenovo LivePods LP40

Lenovo LivePods LP40 jsou semi-in-ear sluchátka s poměrně krátkou „stopkou“ a tvůrci se jako obvykle zaklínají perfektní ergonomií a pohodlností nošení. Zákazník dostane i velmi slibnou kvalitu zvuku, protože 13 mm drivery nejsou žádná ořezávátka. Samozřejmostí je TWS technologie a moderní připojení pomocí Bluetooth 5.0, ale Lenovo slibuje i velmi nízkou latenci na herní vyžití. Potěší i voděodolnost sluchátek a také slušná výdrž na baterii, podpořená i nabíjecím 300 mAh boxem s USB-C portem. Box je navíc poměrně titěrný a má váhu jen pouhých 25 g.

V akci na Tomtop najdete opravdu rovnou combo dvou balení sluchátek a vybrat si můžete kombinaci černá a bílá. Tomtop samozřejmě nabízí dopravu zdarma z německého skladu. Cena za dvojici LivePods LP40 je 19,99 euro, a to včetně DPH. Takže se na akci mrkněte a berte dokud jsou. Ať už do zásoby, nebo jako dárek někomu ze svého okolí.