Společnost Oppo hodlá letos pokračovat v rozšiřování své řady Reno. Po modelu Reno Ace2 je v přípravách novinkový telefon Oppo Reno 4 a s ním by měla být vydána i jeho Pro verze. Obě verze budou podporovat 5G sítě a ví se o nich, že budou mít poněkud zvláštně designovaný zadní fotoaparát. Vzhled telefonů nyní potvrzují i renderované obrázky, které jsou k vidění na čínské síti. Stejně tak se tam dá dohledat i snímek s parametry obou modelů.

Jakých specifikací bychom se tedy měli u Oppo Reno 4 a Reno 4 Pro dočkat? Oba telefony dostanou procesor Snapdragon 765G. V rámci kapacity pamětí půjde o 8/12 GB operační paměti a 12/256 GB interního úložiště u Pro verze a 8 GB RAM a 128/256 GB vnitřní paměti u standardní verze Reno 4. Pro verze bude mít 6,55 palcový displej s 3D zakřivením. Standardní verze dostane 6,43 palcovou obrazovku s 2,5D zakřivením.

Z výpisu specifikací lze také zjistit, že oba modely budou mít zadní trojitý fotoaparát. V obou případech bude mít primární senzor rozlišení 48 MPix. U standardní verze jej doplní 8 MPix a 2 Mpix senzory. V případě Pro verze to budou 12 MPix a 13 Mpix snímače. Přední kamera Reno 4 Pro bude mít 32 Mpix a u Reno 4 to budou překvapivě dva snímače s 32 MPix a 2 MPix. Dále můžeme vidět, že oba telefony budou mít baterii s kapacitou 4000 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 65 W. Z pohledu na rendery ještě dodejme, že výrobce nezapomněl na 3,5 mm audio jack, který je uložen hned vedle USB-C portu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.