Společnost Huami, která stojí za výrobou hodinek Amazfit, asi není třeba našim pravidelným čtenářům nějak extra představovat. A asi také není třeba dodávat, že na chytrých hodinkách spolupracují se společností Xiaomi. Jejich posledním počinem jsou hodinky Amazfit Star Wars Edition, které byly vydány před pár dny. Ale co kdybychom vám řekli, že Huami začne vyrábět i bezdrátová sluchátka? Ano je to tak. Huami, opět s Xiaomi za zády, chystá sluchátka Huami Amazfit TWS. Na čínské síti to právě dnes oznámil generální ředitel společnosti, pan Huang Wang.

Huang Wang potvrdil, že na Huami Amazfit TWS skutečně pracují a chtěli by je představit na veletrhu CES 2020. Tedy pokud bychom měli upřesnit termín, tak by to mělo být někdy mezi 7. až 10. lednem 2020 v Las Vegas. A na čínské síti je už dokonce k vidění upoutávka na tuto akci a představení sluchátek. Teaser je opatřen jednoznačným sloganem „přeskočit limity“. A v tomto určitě sluchátka budou bodovat, protože by měla být vybavena snímačem tepové frekvence. Proslýchá se také, že kromě sluchátek uvede Huami na CES 2020 i další produkty.

Co by to tedy mohlo být? Šéf Huami se na to konto vyjádřil takto: „Mnoho novinářů, když viděli naši upoutávku na CES 2020 spekulovalo, že kromě sluchátek představíme i chytré běžecké boty. Naší vizí do budoucna je vybudovat globální Healthy ekosystém, takže právě proto bude do sluchátek uložen snímač tepové frekvence. Chytré běžecké boty nepředstavíme, ale bude to něco, co s botami úzce souvisí.“. Vzhledem k tomu, že nositelnosti Amazfit jsou poměrně populární, bude určitě zajímavé sledovat, jak si na trhu povedou i další produkty Huami a zda si také získají takový ohlas.