Značka Microwear patří stále ještě k nováčkům na mobilním trhu a specializuje se v podstatě výhradně na produkci chytrých hodinek. Dnes pro vás máme jejich akci na e-shopu Gearbest, který se pomalu ale jistě připravuje na monstrózní narozeninové oslavy. Ale než se jich dočkáme, tak se určitě vyplatí mrknout právě na tuto nabídku hodinek od a třeba vás v ní něco zaujme.

Pohly by to být například Microwear H1, které mohou nabídnout voděodolnou certifikaci IP68, vyměnitelný řemínek, kovové tělo hodinek, procesor MT6572A, 4 GB vnitřní paměti, vestavěný GPS čip, spoustu senzorů zahrnujících například měřidlo srdečního tepu, výškoměr, barometr a jiné. Momentálně je mají v nabídce jen za 79.99 dolarů a k mání jsou ve třech barevných odstínech.

Nebo možná dáte přednost více sportovně orientovaným Microwear X2 s extra dlouhou výdrží baterie a osobními zdravotními asistenty a měřidly včetně krevního tlaku nebo okysličení krve. Případně můžete jít cestou kompletního „telefonu v hodinkách“ a vybrat si Microwear H5 se 4G procesorem MT6737 a Androidem 6.0. Pokud tedy patříte k fandům chytrých hodinek a třeba plánujete si nějaké nové pořídit, tak by vám nabídka od této značky mohla jít k duhu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.