Mnoho lidi v Čechách a na Slovensku pokladá značku Huawei za výrobce především smartphonů a tak trochu zapomínáme, že stále jsou produkty tohoto výrobce, které se u nás koupit nedají. Může tomu být také u nové 360 stupňová kamery a sportovního náramku.
 
Malá „Huawei Panoramic Camera“, která by se měla začít prodávat na čínském trhu na konci června za cenu kolem 130 USD, má dva 13 Mpx snímače pro zachycení 360 stupňů. Na spodní hraně je vidět USB konektor typu C, přes který je nutné kameru spojit s telefonem a následně použít aplikaci k jejímu ovládání. Tím Huawei dosáhlo menších rozměrů kamery, díky absenci ovládacích prvků.
Druhou novinkou je chytrý náramek Huawei sport band, který je v podstatě vylepšený Honor band A2. Sport band by měl vydržet potápění do 50 m a jeho baterie až 21 dnů. Hlavní výhodou je pak podpora GPS. Cena by pak měla být kolem 57 dolarů.
Tyto produkty nevypadají špatně a můžeme doufat, že se dostanou i do Europy. A aby toho nebylo málo, šeptá se také o Huawei Bluetooth Headset, který by měl mít snímač tepové frekvence, ale o tom napíšeme někdy jindy. 
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.