Asi je jasné, že Google nemůže do svých výkonných vlajkových telefonů dát jen tak nějaký pofidérní hardware, takže sáhnutí po tom nejvýkonnějším co je na trhu k dostání dává smysl. A díky úryvkům kódu vytažených vývojáři z Android Open Source projekty by opravdu nové telefony řady Google Pixel měly být osazeny Snapdragonem 835, tedy posledním špičkovým procesorem z produkce Qualcommu.

A telefony v množném čísle by opravdu mělo být správné označení, protože se údajně dočkáme ne jen jednoho, ale hned tří nových modelů pod hlavičkou Google Pixel. Prvním by měl být smartphone s kódovým označením Muskie, který by měl být přímým nástupcem původního Pixelu a druhým pak telefon nazvaný Walleye navazující na Pixel XL. Třetím do mariáše pak bude produkt nazvaný Taimen a tam  je situace ještě zajímavější.

Některé indicie naznačují, že by se mohlo jednat o nástupce polozapomenuté Motoroly Nexus 6 a jiné pak, že Taimen bude druhým tabletem z produkce Googlu po krásném ale ne moc úspěšném Pixel C. Ať už bude realita jakákoli tak by všechny tři modely měly opět vzejít z produkce HTC, stejně jako předchozí dva kusy minulý rok. Nechme se překvapit s čím na nás americký gigant přijde tentokrát.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.