Jak se dalo očekávat, OPPO oficiálně představilo OPPO F3 a F3 Plus v Indii. Akce, pořádaná v indickém hlavním městě Dillí, se mohla pochlubit přítomností mnoha hvězd tamějšího Bollywoodu.

OPPO F3 Plus bylo ohlášeno s cenovkou 30,990 INR (tedy cca 473 dolarů) a datem uvedení do prodeje 1. dubna (sad to nebude apríl). Řada F3 je v souladu s ostatními OPPO telefony, což znamená, že se jedná o poměrně jednoduché a elegantní telefony (tedy lehce v iPhone stylu) s unibody designem. Co se však změnilo, jsou požité fotoaparáty. Řada F3 je nově vybavena dvěma předními kamerami.

Oppo F3

S tou řadou chce OPPO oslovit především vyznavače tzv. groupfies, což jsou skupinové selfíčka. Náš článek, který představoval F3 Plus jste si mohli přečíst zde.

Co se týče základních specifikací, tak OPPO F3 Plus pohání Snapdragon 653 SoC se 4 GB RAM a 64 GB ROM. Kromě toho má baterii o kapacitě 4000mAh (podpora VOOC rychlého nabíjení) a nadstavbu ColorOS založenou na Android 6.0. Displej u F3 Plus má velikost 6 palců, zatímco u F3 se jedná o 5,5 palce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.