Bluboo Maya Max už podle názvu patří k těm telefonům, kterým důvěrně přezdíváme plácačky nebo pádla. Ano, úhlopříčka jeho displeje je 6 palců a u takto velkých telefonů se předpokládá, že budou mít také baterii s větší kapacitou než telefony menší.

Maya Max má 4200 mAh baterii, což sice není nějak extrémně vysoká kapacita, ale patří mezi ty, jež by měly poskytnout solidní výdrž přístroje. Tato 4,35V baterie by měla mít až o 15% lepší výdrž než běžná 4,2V baterie. Nu a k tomu ještě přidejme podporu rychlého nabíjení, kdy po 5 minutách nabíjení by měl telefon bez úhony vydržet až 2 hodiny hovorů.

Ostatně Bluboo inženýři provedli interní testování z něhož plyne, že Maya Max vydrží 11 hodin brouzdání na internetu, 46 hodin hovorů, 52 hodin přehrávání hudby a 466 hodin v pohotovostním režimu.

Za zmínku možná stojí i to, že Bluboo Maya Max je vyroben z hliníkové slitiny, která by měla být odolná a pevná. Na opracování zadní strany přístroje bylo použito CNC frézování a kartáčování, což telefonu dává působivý vzhled. Chcete-li zjistit další podrobnosti o Bluboo Maya Max, mrkněte sem nebo případně i sem, kde můžete telefon rovnou zakoupit.

V závěru ještě dodejme, že společnost Bluboo chystá „novoroční“ prodejní akci, která odstartuje 23. prosince/decembra a potrvá do 31. prosince/decembra. K mání zde budou některé vybrané Bluboo modely. Bližší informace by se měly brzo objevit na stránkách společnosti.