Tablet společnosti Xiaomi, Mi Pad, způsobil v době svého vydání docela velký rozruch, protože byl jakousi reakcí na podobný produkt společnosti Apple. Jeho prodeje však nebyly takové, jaké Xiaomi očekávala. Každopádně Mi Pad se stále prodává a stále si nachází své kupce.

V těchto dnech jej nalezneme v nabídce Gearbest s poměrně slušnou cenovkou. Pojďme si tedy říci, co od Xiaomi Mi Pad lze očekávat. Najdeme tu 7,9 palcový displej s rozlišením 2048 x 1536 pixelů, jemností 326 ppi a Gorilla Glass 3. Poměr stran je 4:3.

Procesorem je čtyř jádrový NVIDIA Tegra K1 s taktem 2,2 GHz, Ten doplňují 2 GB RAM a 64 GB ROM, kterou lze dále rozšířit o 128 GB. Nechybí ani dvě kamery s rozlišením 8 MPix a 5 MPix. Baterie má kapacitu 6700 mAh a operačním systémem je Android 4.4.

Xiaomi Mi Pad je aktuálně v nabídce za 139 dolarů, my vám však přihodíme kupón ve tvaru MiPad64G, který cenu poníží na 119,99 dolarů. Další podrobnosti o tabletu naleznete zde a tamtéž si jej můžete zakoupit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.