Ohodnoťte článek

Pokud uvažujete o změně svého chytrého telefonu a rádi byste si pořídili nějaký ten kousek z čínských luhů a hájů, který bude navíc se slevou, není problém. Na Geekbuying právě odstartoval velký prodej.

Naleznete zde telefony značek Xiaomi, LeEco a Lenovo. Tyto prodeje již aktuálně běží a připravuje se i prodej telefonů značky Meizu. Akce započala 25. srpna/augusta a bude končit 9. září/septembra. Nabídka je přehledně rozdělena dle jednotlivých značek, takže jedním kliknutím se dostanete na konkrétní prodeje.

V rámci Xiaomi přístrojů naleznete například Redmi Note 3 Pro, Mi5, Mi Max a další. Hlavní prodejní hvězdou společnosti LeEco je LeEco Le 2 X620 nebo třeba LeEco Le Max 2 Pro. Nu a pokud se podíváme na telefony Lenovo, tak zde najdeme mimo jiné Lenovo A8 A806 nebo Lenovo ZUK Z2.

Nabídka je opravdu pestrá a v plném znění je na tomto odkazu. Stačí si ji jen v klidu projít celou a vybrat si. V závěru dodejme, že některé nabízené přístroje jsou omezeny i počtem kusů, rychlý výběr je tedy na místě.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.