Telefon Doogee F7 Pro se před nedávnem dostal do globálních předprodejů s cenovkou 269,99 dolarů. S podobnou cenou jej naleznete i v nabídce e-shopu Lightinthebox, který však pro své zákazníky připravil několik letních slev.

Dříve než se na zmiňované slevy podíváme z blízka, pojďme si v rychlosti shrnout specifikace Doogee F7 Pro. Stěžejním parametrem je jistě zadní fotoaparát s rozlišením 21 MPix, snímačem Sony IMX230 a podporou PDAF. Rychlost ostření by měla být 0,17s a clonové číslo je f/2.2. Samotný snímač je poskládám z šesti čoček. Samozřejmě nelze zapomenout na deseti jádrový procesor Helio X20 (MT6797), Android 6.0, 5,7 palcový displej, 4000 mAh baterii a multifunkční snímač otisků prstů.

A jaké nás tedy čekají na Lightinthebox slevy? V první řadě je to 30 dolarový kupón s kódem F7OFF30, který je možno uplatnit od 1. července/júla do 10. července/júla. Dárkem při koupi F7 Pro je omezený počet VR boxů a ochranných pouzder zdarma. Doogee F7 Pro můžete zakoupit zde.

Podle tvrzení zástupců e-shopu budou první objednávky distribuovány od 15. července/júla. Ostatní objednávky budou rozesílány v průběhu srpna/augusta s malým dárkem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.