Co si budeme povídat, zelená je tráva, fotbal to je hra a ten míč kulatý…prostě když se čutá do balónu, tak je nutná patřičná propagace, která je následně přetavena do slevových akcí a úplně nejvíc nejlepší je udělat speciální edici telefonu.

Takže, chcete speciální fotbalovou edici Umi Super? Není problém, máte ji mít! Umi totiž, alespoň dle obrázku, který nám doputoval do redakční pošty přesně tohle chystá. UMi Super „Europe Cup“ bude krásně modrý a já osobně, jako absolutní neznalec fotbalu netuším, zda by to mohlo naznačovat vítěze EURO 2016.

Chcete zopakovat parametry UMi Super, nebo jsou už natolik profláklé, že je zná i malé robě? Po zralé úvaze jsem se rozhodla, že opakování netřeba, protože kolega Michal chystá recenzi a jako ochutnávku už nahodil svůj unboxig. 🙂

Nu a pokud svůj Super ještě nemáte, tak jukněte sem, kde po registraci získáte slevu 70 dolarů a nebo si o Super můžete také zasoutěžit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.