Ulefone Vienna je především hudební telefon, nad nímž zaplesá nejedno audiofilovo ucho. Ale co my, kteří jsme hluší jako polena a všechno nám zní stejně? Přijdeme si i my na své u tohoto přístroje?

Zdá se, že ano. Vídeň je totiž vybavena 13 MPix hlavním zadním fotoaparátem, který pochází z dílen Panasonic a konkrétně se jedná o snímač MN34172. Zde si je společnost natolik jistá v kramflecích, že se nebojí poslat svůj přístroj do srovnávacího souboje se Samsung Galaxy S7 Edge, o kterém se proslýchá, že jeho fotoaparát patří k současné špičce v rámci mobilního focení.

U Ulefonů natočili jedno srovnávací video, kdy je poměrně zřetelné, že Samsung Viennu překonává hlavně díky optické stabilizaci obrazu. Nicméně Ulefone si v tomto srovnání vůbec nevede špatně i přesto, že mně osobně se zdá, že obraz má lehký purpurový nádech. Naopak černá barva má v případě Vídně věrnější podání než u Samsungu. V tomto ohledu společnost Ulefone přislíbila vydání aktualizace, která by neduhy kamery měla odstranit. Teď však již dosti zbytečných řečí a raději se mrkněte na video a posuďte sami.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.