Doogee je připraveno na MWC ohromit návštěvníky předváděčkou svých nových telefonů, přičemž na vrcholu této trojice je Doogee Flag F7 s novým deseti jádrovým procesorem a cenou 169,99 dolarů.

Doogee rozesílá MWC pozvánky, ve kterých prozrazuje dílčí detaily tří telefonů, které budou v únoru/februári představeny. Tyto tři nové modely od Doogee budou zahrnovagt jak entry-level s cenovkou pod 50 dolarů, tak nový přírůstek do řady Doogee Titan a posledním bude nová vlajková loď jménem Doogee Flag F7.

Ultralevný 5 palcový model je zatím bezejmenný, ale my už víme, že telefon bude mít čtečku otisků prstů, obrovskou 5000 mAh baterii a chipset MediaTek MT6780.

doogee-titan-T7

Doogee Titan T7 se představí zajímavým integrovaným průhledný krytem, který se otevírá z horní části telefonu, podobně jako starší „véčka“. Telefon bude kompaktní model se 4,2 palcovým displejem a vypadá to, že bude mít kovové rámečky.

doogee-flag-F7

To, co nás zajímá nejvíce je Doogee Flag F7. Doogee není zrovna výrobce, který by byl známý pro své vlajkové lodi a je to snad poprvé, co jsme viděli, že značka zabloudila do vyšších pater. Podle našich informací chce být Doogee první, které uvede svůj telefon s deseti jádrovým procesorem na trh (předpokládáme, že se jedná o Helio X20). Flag F7 dostane 2K displej a Sony IMX230 zadní 21 megapixelový fotoaparát s údajnou cenovkou pouze 169,99 dolarů.

Doogee má v plánu uvolnit tato tři nová zařízení na MWC 23. února/februára, takže „stay tuned“. Co říkáte na Doogee Flag F7? Podělte se s námi v komentářích.