Tak jsou to dva měsíce, co jsme se rozhodli začít překládat stránky GizChina.

Již nějakou dobu před tím jsme byli jejich pravidelnými čtenáři a se zjištěním, že tamní přispěvatelé jsou schopni neúnavně informovat o často opravdu zajímavém dění v trochu divokém prostředí čínského trhu a díky jejich nadšení pro věc a entuziasmu, bývají jejich články zdrojem unikátních informací, jsme se shodli na tom, že by bylo na místě tyto informace pravidelně nabízet také českým čtenářům. Po španělské a italské mutaci GizChina.com tedy vznikla i česká.

Vaše určitá odezva a pozvolné bujení, ať už příspěvků ve fórech a pod články nebo lajků na Facebooku a Google+, nás samozřejmě těší a snažíme se GizChina všemožně zpestřit. Díky začínající spolupráci s českými distributory Zopo a Xiaomi jsme přišli s vlastními recenzemi. Ne že bychom něco měli proti těm, které píší kolegové v Číně, ale přeci jen osobní zkušenost s telefonem umožňuje následnou jednodušší komunikaci s vámi a jak je vidno dle komentářů, české recenze se vám zamlouvají také o něco víc.

Vězte tedy, že takových recenzí a obecně informací o dění na „českočínském poli“ přineseme více. Na naše psaní totiž zareagoval také online shop Beryko.cz, který nabídnul spolupráci ve formě poskytování telefonů na recenzování. Telefonů a dalších zařízení má ve své nabídce opravdu dost a pravidelně i pár kusů za akční cenu. Věříme, že i další lokální partneři budou následovat ( kontaktovat nás můžete na emailu karel(at)gizchina.cz ) a pokud vše půjde dál správnou cestou, dojde brzy i na odměňování našich čtenářů formou soutěží o telefony a podobných giveaway radostí.

Mějte nás tedy nadále rádi online i osobně, na Facebooku i Google+, jak v nebi tak i na zemi.

Klikejte, hovořte a ptejte se. Děláte nám radost. Tak pěkné pondělí!